-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з надання ліцензії на право користування програмою LIGA360 (три робочі місця) або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-009408-a
Завершена
78 480.00
UAH без ПДВ
Номер:
ebc5674726c2439394fa34b1901af695
Внутрішній номер закупівлі:
29836444
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-16-009408-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА ЕКОЛОГІЧНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37508533
-
Адреса:
01042, Україна, м. Київ, ПРОВУЛОК НОВОПЕЧЕРСЬКИЙ, будинок 3, корпус 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Уманець Віталій +380445212047 mtz@dei.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
78 480.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.07.2026 16:33 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2026 16:33 - 24.07.2026 00:00
Аукціон:
з 24.07.2026 12:36
Період кваліфікації:
24.07.2026 00:00 - 24.07.2026 13:35
Період завантаження договору:
30.07.2026 00:00 - 09.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴78 480.00 Послуги з надання ліцензії на право користування програмою LIGA360 (три робочі місця) або еквівалент