• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з надання ліцензії на право користування програмою LIGA360 (три робочі місця) або еквівалент

Оголошено тендер

78 480.00 UAH
Номер: f7105dcb32e447618bfa6b21c73c600d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-16-000932-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНА ЕКОЛОГІЧНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ
Замовник: ДЕРЖАВНА ЕКОЛОГІЧНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ
Очікувана вартість: 78 480.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з надання ліцензії на право користування програмою LIGA360 (три робочі місця) або еквівалент
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 16.07.2026 09:21
Дата модифікації: 16.07.2026 11:56

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з надання ліцензії на право користування програмою LIGA360 (три робочі місця) або еквівалент
Код ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1204010 - Керівництво та управління у сфері екологічного контролю
Сума78 480.00 UAH