-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
УОКЧР26Т-110; 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки (Паперові вироби)
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-008214-a
Завершена
302 816.04
UAH без ПДВ
Номер:
7d3232279d5e43e486755e5e475855d5
Внутрішній номер закупівлі:
29835263
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-16-008214-a
Замовник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії УОК "Червона Рута"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37269260
-
Адреса:
08711, Україна, Київська область, Обухівський р-н., смт. Козин, вул. Солов'яненка 475
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ольга Стипанець +380675808726 olha.stypanets@ugv.com.ua http://ugv.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
302 816.04 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.07.2026 15:35 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2026 15:35 - 24.07.2026 10:00
Аукціон:
з 27.07.2026 15:31
Період кваліфікації:
24.07.2026 10:00 - 28.07.2026 11:26
Період завантаження договору:
03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴302 816.04 УОКЧР26Т-110; 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки (Паперові вироби)