-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паперові вироби
Оголошено тендер
363 379.25
UAH
Номер:
ed94b3ca940847e3b28f0269540c987c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-16-009320-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії УОК "Червона Рута"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37269260
-
Адреса:
08711, Україна, Київська область, Обухівський р-н., смт. Козин, вул. Солов'яненка 475
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії УОК "Червона Рута"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37269260
-
Адреса:
08711, Україна, Київська область, Обухівський р-н., смт. Козин, вул. Солов'яненка 475
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
363 379.25 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Паперові вироби
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки
Дата опублікування:
16.07.2026 15:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума363 379.25 UAH