-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Пензлі малярні плоскі та інше)
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-007900-a
Пензлі малярні плоскі та інше
Завершена
64 326.87
UAH без ПДВ
Номер:
8eeb4c7276e74e218279153f040d4e68
Внутрішній номер закупівлі:
29834958
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-16-007900-a
Замовник:
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС»
×
-
Код ЄДРПОУ:
14310862
-
Адреса:
07100, Україна, Київська область, Славутич, Вишгородський район, вулиця Збройних Сил України, будинок 7/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Полин Лариса Валеріївна 0459344292 polun@chnpp.gov.ua http://www.chnpp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
64 326.87 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.07.2026 15:22 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2026 15:22 - 24.07.2026 09:00
Аукціон:
27.07.2026 13:30 - 27.07.2026 14:11
Період кваліфікації:
27.07.2026 14:11 - 30.07.2026 13:35
Період завантаження договору:
05.08.2026 00:00 - 15.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴64 326.87 Пензлі малярні плоскі та інше