-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пензлі малярні плоскі та інше
Оголошено тендер
77 192.25
UAH
Номер:
d9f7048c53dd424ea35d5bdc2ec98191
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-16-007321-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС»
×
-
Код ЄДРПОУ:
14310862
-
Адреса:
07100, Україна, Київська область, Славутич, Вишгородський район, вулиця Збройних Сил України, будинок 7/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС»
×
-
Код ЄДРПОУ:
14310862
-
Адреса:
07100, Україна, Київська область, Славутич, Вишгородський район, вулиця Збройних Сил України, будинок 7/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
77 192.25 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пензлі малярні плоскі та інше
Примітки:
Полин Л. В., п. 10 Особливостей, затверджених ПКМУ від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
КЕКВ:
2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування:
16.07.2026 14:04
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
п. 10 Особливостей, затверджених ПКМУ від 12.10.2022 № 1178
-
Дата публікації:
16.07.2026 14:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2408120 - Підтримка у безпечному стані блоків та об'єкта "Укриття" та заходи щодо зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС
Сума77 192.25 UAH