• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Спеціалізована хімічна продукція за кодом ДК 021:2015: 24950000-8 – Спеціалізована хімічна продукція

Завершена

53 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 71eda59af7cc47f582e3786970a26d0c
Внутрішній номер закупівлі: 29834008
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-16-006940-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Подільського району м. Києва
Контактна особа: Геннадій Атамась +380443334715 g_a_atamas@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 53 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 16.07.2026 14:42 - 24.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.07.2026 14:42 - 27.07.2026 00:00
Аукціон: 27.07.2026 11:04 - 27.07.2026 11:27
Період кваліфікації: 27.07.2026 11:27 - 29.07.2026 12:13
Період завантаження договору: 04.08.2026 00:00 - 14.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴53 000.00 Спеціалізована хімічна продукція за кодом ДК 021:2015: 24950000-8 – Спеціалізована хімічна продукція