-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спеціалізована хімічна продукція за кодом ДК 021:2015: 24950000-8 – Спеціалізована хімічна продукція
Оголошено тендер
56 710.00
UAH
Номер:
247c29f6d95d438cb02d37cd2ab95f77
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-16-007698-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Подільського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
26199200
-
Адреса:
04074, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Мостицька, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Подільського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
26199200
-
Адреса:
04074, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Мостицька, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
56 710.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Спеціалізована хімічна продукція за кодом ДК 021:2015: 24950000-8 – Спеціалізована хімічна продукція
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція
Дата опублікування:
16.07.2026 14:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума56 710.00 UAH