• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Шкільні меблі (ДК 021:2015: «39160000-1 - Шкільні меблі»)

Завершена

216 000.00 UAH без ПДВ
Номер: a9aa9020588846098a641fd44f17ba77
Внутрішній номер закупівлі: 29833705
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-16-006631-a   
Замовник: Ліцей №190 Деснянського району міста Києва
Контактна особа: Федорова Світлана Валентинівна +380445138130 sh190@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 216 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 16.07.2026 14:33 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.07.2026 14:33 - 24.07.2026 00:00
Аукціон: з 24.07.2026 13:50
Період кваліфікації: 24.07.2026 00:00 - 28.07.2026 11:49
Період завантаження договору: 03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴216 000.00 Шкільні меблі (ДК 021:2015: «39160000-1 - Шкільні меблі»)