-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шкільні меблі (ДК 021:2015: «39160000-1 - Шкільні меблі»)
Оголошено тендер
259 200.00
UAH
Номер:
6912a344b51643bc8978a09afa58dc46
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-16-007132-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Ліцей №190 Деснянського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
01211621
-
Адреса:
02156, Україна, Київська область, місто Київ, вул. Шолом Алейхема, 16-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Ліцей №190 Деснянського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
01211621
-
Адреса:
02156, Україна, Київська область, місто Київ, вул. Шолом Алейхема, 16-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
259 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шкільні меблі (ДК 021:2015: «39160000-1 - Шкільні меблі»)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
16.07.2026 13:54
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Шкільні меблі (ДК 021:2015: «39160000-1 - Шкільні меблі»)
Кількість
130 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума259 200.00 UAH