-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 код 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Розробка проєктної документації: "Будівництво системи технологічного гучномовного оповіщення філії "Середньодніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго" за адресою: Дніпропетровська обл., Кам'янський р-н, м. Кам'янське, вул. Рєпіна, 22")
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-005384-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Завершена
2 128 760.23
UAH без ПДВ
Номер:
9f343d17ffb24e11b0fc8c39ec6dada2
Внутрішній номер закупівлі:
29832474
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-16-005384-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Оксана ЯРМАК 380459658357 tender@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 128 760.23 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.07.2026 13:23 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2026 13:23 - 24.07.2026 09:00
Аукціон:
з 27.07.2026 11:09
Період кваліфікації:
24.07.2026 09:00 - 30.07.2026 15:57
Період завантаження договору:
05.08.2026 00:00 - 15.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 128 760.23 ДК 021:2015 код 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Розробка проєктної документації: "Будівництво системи технологічного гучномовного оповіщення філії "Середньодніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго" за адресою: Дніпропетровська обл., Кам'янський р-н, м. Кам'янське, вул. Рєпіна, 22")