• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 код 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Розробка проєктної документації: "Будівництво системи технологічного гучномовного оповіщення філії "Середньодніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго" за адресою: Дніпропетровська обл., Кам'янський р-н, м. Кам'янське, вул. Рєпіна, 22")

Оголошено тендер

2 554 512.28 UAH
Номер: 0b8cb1bd5dc943668caf1046f2363cc3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-05-009809-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПрАТ "Укргідроенерго"
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Очікувана вартість: 2 554 512.28 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 код 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Розробка проєктної документації: "Будівництво системи технологічного гучномовного оповіщення філії "Середньодніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго" за адресою: Дніпропетровська обл., Кам'янський р-н, м. Кам'янське, вул. Рєпіна, 22")
Примітки: №308-26 від 05.06.2026 Місцезнаходження Замовника: Україна, 07300, Київська обл., Вишгородський район, м.Вишгород Категорія Замовника: відповідно до п. 4 ч. 4 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
Дата опублікування: 05.06.2026 13:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти підприємства
Сума2 554 512.28 UAH