-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-004933-a
Торги не відбулися
49 950.00
UAH без ПДВ
Номер:
e2a5de3bade64d589f76ba7b45824d1f
Внутрішній номер закупівлі:
29832030
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-16-004933-a
Замовник:
КНП Любашівський ЦПМСД
×
-
Код ЄДРПОУ:
38552185
-
Адреса:
66502, Україна, Одеська область, Любашівка, Вул.Софіївська, 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нагаєць Світлана Анатоліївна +380486422610 lub_cpmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
49 950.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.07.2026 12:48 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2026 12:48 - 24.07.2026 00:00
Аукціон:
з 24.07.2026 14:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴49 950.00 Бензин А-95