• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Бензин А-95

Оголошено тендер

49 950.00 UAH
Номер: 7fcc0e2571d04ae4bbced59d5e397157
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-16-005403-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КНП Любашівський ЦПМСД
Замовник: КНП Любашівський ЦПМСД
Очікувана вартість: 49 950.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бензин А-95
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування: 16.07.2026 12:11

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-95
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 675 літр
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:2111 - Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛюбашівка
Сума49 950.00 UAH