-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-004204-a
Торги не відбулися
109 166.67
UAH без ПДВ
Номер:
d0217402c3464a3b9115929ec75622c4
Внутрішній номер закупівлі:
29831305
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-16-004204-a
Замовник:
ДП "Держреєстри України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32383020
-
Адреса:
03190, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Януша Корчака, 9/12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дар’я Гурковська +380969204279 d.gurkovska@dru.com.ua http://dru.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30213100-6 Портативні комп’ютериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
109 166.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.07.2026 12:04 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2026 12:04 - 24.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴109 166.67 Ноутбук