-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук
Оголошено тендер
131 000.00
UAH
Номер:
0cc2aed5a5d34c49a61b28fe33d27437
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-15-013546-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП "Держреєстри України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32383020
-
Адреса:
03190, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Януша Корчака, 9/12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП "Держреєстри України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32383020
-
Адреса:
03190, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Януша Корчака, 9/12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
131 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ноутбук
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30213100-6 Портативні комп’ютери
Дата опублікування:
15.07.2026 17:41
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
У зв’язку зі збільшенням штату працівників та розширенням обсягів роботи, пов'язаної з веденням електронних реєстрів, виникла гостра потреба у забезпеченні відділу роботи з реєстрами портативною комп'ютерною технікою. Це забезпечить відділу стабільну, безперебійну та мобільну роботу з електронними реєстрами. Та дозволить оперативно обробляти дані, працювати під час відключень світла та гарантувати безпеку інформації завдяки мобільності ноутбуку.
-
Дата публікації:
15.07.2026 17:46
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" M5 24/2TB 2026 (MJLV4UA/A) Silver
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума131 000.00 UAH