-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Персональні комп’ютери в комплекті ( системний блок, монітор, клавіатура та миша) (код за ДК 021:2015 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» (відповідний код - 30213000-5 «Персональні комп’ютери»))
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-004062-a
Завершена
208 333.33
UAH без ПДВ
Номер:
97c2463ccc794c8a91ca66435ac8f8bd
Внутрішній номер закупівлі:
29831169
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-16-004062-a
Замовник:
Управління Державної казначейської служби України у м. Одесі Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38016923
-
Адреса:
65009, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Артура Савельєва, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яна Гловацька +800487305884 yanaglovatskaya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
208 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.07.2026 11:58 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2026 11:58 - 24.07.2026 11:37
Аукціон:
27.07.2026 13:50 - 27.07.2026 14:19
Період кваліфікації:
27.07.2026 14:19 - 28.07.2026 11:12
Період завантаження договору:
03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴208 333.33 Персональні комп’ютери в комплекті ( системний блок, монітор, клавіатура та миша) (код за ДК 021:2015 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» (відповідний код - 30213000-5 «Персональні комп’ютери»))