• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Персональні комп’ютери в комплекті ( системний блок, монітор, клавіатура та миша) (код за ДК 021:2015 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» (відповідний код - 30213000-5 «Персональні комп’ютери»))

Оголошено тендер

250 000.00 UAH
Номер: c48cf80e84294282b6f15c1ae4d7bd00
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-15-009459-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління Державної казначейської служби України у м. Одесі Одеської області
Замовник: Управління Державної казначейської служби України у м. Одесі Одеської області
Очікувана вартість: 250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Персональні комп’ютери в комплекті ( системний блок, монітор, клавіатура та миша) (код за ДК 021:2015 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» (відповідний код - 30213000-5 «Персональні комп’ютери»))
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 15.07.2026 14:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3504010 - Керівництво та управління у сфері казначейського обслуговування
Сума250 000.00 UAH