-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги навчання працівників з питань охорони праці та пожежної безпеки
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-003465-a
Завершена
428 046.58
UAH без ПДВ
Номер:
ce9bf1d3abac464aa1e08867c6234a37
Внутрішній номер закупівлі:
29830558
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-16-003465-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39607507
-
Адреса:
03134, Україна, Київська область, Київ, 03182, м. Київ, Святошинський район, вул. Симиренка, буд. 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Антоненко Андрій Олексійович 380444540166 kk_urist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпекиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
428 046.58 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.07.2026 11:35 - 25.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2026 11:35 - 28.07.2026 00:00
Аукціон:
28.07.2026 12:51 - 28.07.2026 13:14
Період кваліфікації:
28.07.2026 13:14 - 05.08.2026 16:54
Період завантаження договору:
11.08.2026 00:00 - 21.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴428 046.58 Послуги навчання працівників з питань охорони праці та пожежної безпеки