-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Труба профільна
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-000605-a
Торги не відбулися
12 245.90
UAH без ПДВ
Номер:
ca9d9d9ee8a64058a2a88730077a2813
Внутрішній номер закупівлі:
29827741
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-16-000605-a
Замовник:
Військова частина 9937
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321726
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Загоруйко Сергій Ігорович 380997772546 tender_1prukz@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
12 245.90 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.07.2026 09:19 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2026 09:19 - 24.07.2026 09:00
Аукціон:
з 27.07.2026 11:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴12 245.90 Труба профільна