-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труба профільна
Оголошено тендер
14 695.08
UAH
Номер:
946cfe9bf9c34967ac7b4a3c4f87ab8c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-16-000765-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина 9937
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321726
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 9937
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321726
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
14 695.08 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Труба профільна
Примітки:
Затверджено протоколом УО № 1073-26 від 16.07.2026 (закупівля на 2026 рік)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
16.07.2026 09:11
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Труба профільна 40х20х3
Кількість
278 кілограм
Період постачання
до 31.08.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2019:1002030 - Матеріально-технічне забезпечення Державної прикордонної служби України та утримання її особового складу
Сума14 695.08 UAH