-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з виконання лабораторних досліджень для проведення скринінгів здоров’я для осіб віком від 40 років (Скринінг здоров’я 40+), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-009099-a
Предмет закупівлі становлять операції, які звільнені від оподаткування податком на додану вартість (підпункт 197.1.5 пункту 197.1 статті 197 розділу V Податкового кодексу України)
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 26 робочих днів
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 26 робочих днів
3 690 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
bfb7b9b560c94d6b8e4af1a9271e371a
Внутрішній номер закупівлі:
29824659
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-15-009099-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 25" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003445
-
Адреса:
61050, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Руставелі, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Рожкова +380973020864, +380577251178 25_pk.economist@ukr.net http://25pol.city.kh.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 690 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 15:58 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2026 15:58 - 23.07.2026 09:00
Аукціон:
24.07.2026 13:53 - 24.07.2026 14:16
Період кваліфікації:
з 24.07.2026 14:16
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
c35859493432438ba451422d775742fe
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
У відповідності до підпункту 2 пункту 50 Особливостей, замовник відміняє відкриті торги у разі: неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень.
Строк розгляду тендерної пропозиції, що за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, не повинен перевищувати п’яти робочих днів з дня визначення найбільш економічно вигідної пропозиції. Такий строк може бути аргументовано продовжено замовником до 20 робочих днів. У разі продовження строку замовник оприлюднює повідомлення в електронній системі закупівель протягом одного дня з дня прийняття відповідного рішення.
Замовником було виявлено порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, які неможливо усунути в частині строку розгляду тендерної пропозиції, що за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною.
Тому на виконання підпункту 2 пункту 50 Особливостей, необхідно відмінити відкриті торги.
Період оскарження:
04.08.2026 15:10 - 15.08.2026 00:00
Дата опублікування:
04.08.2026 15:10
Статус:
Період оскарження
- Лот №1 ₴3 690 000.00 Послуги з виконання лабораторних досліджень для проведення скринінгів здоров’я для осіб віком від 40 років (Скринінг здоров’я 40+), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій