-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-007795-a
Торги не відбулися
4 469.50
UAH без ПДВ
Номер:
3cd0adca99e546389e99e344f5170a84
Внутрішній номер закупівлі:
29823345
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-15-007795-a
Замовник:
Квартирно-експлуатаційний відділ міста Кропивницький
×
-
Код ЄДРПОУ:
08541051
-
Адреса:
Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Масленников Вадим Володимирович +380522277906 tk1_krop@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 469.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 15:12 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2026 15:12 - 23.07.2026 09:00
Аукціон:
з 24.07.2026 15:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 469.50 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої