• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої

Оголошено тендер

5 363.40 UAH
Номер: 3c847b09b19c49e89d8d0e3880204a32
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-15-009741-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Квартирно-експлуатаційний відділ міста Кропивницький
Замовник: Квартирно-експлуатаційний відділ міста Кропивницький
Очікувана вартість: 5 363.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Примітки: Закупівля відповідно до п. 10 постанови Кабінету Міністрів України, від 12 жовтня 2022 р. № 1178, «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» із змінами
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 15.07.2026 15:04

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Відвід кований крутовигнутий 57х4, 90°
Код ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Кількість 35 штука
Період постачання до 25.08.2026
Перехідник латунний 40НР-50ВР посилений
Код ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Кількість 6 штука
Період постачання до 25.08.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума5 363.40 UAH