-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень адмінбудівлі Зарічанської сільської ради за адресою: с.Заріччя, вул.Центральна, 9, Хустського району, Закарпатської області
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-007738-a
Завершена
344 516.00
UAH без ПДВ
Номер:
fc3f2d42b23c4fe884a0ada151635998
Внутрішній номер закупівлі:
29823294
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-15-007738-a
Замовник:
ЗАРІЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04349538
-
Адреса:
90123, Україна, Закарпатська область, с.Заріччя, вул.Центральна, б/н
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Надія Корнієнко-Батрин +380976414629 zaricharada@ukr.net https://zarichansca-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
344 516.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 15:08 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2026 15:08 - 23.07.2026 00:00
Аукціон:
з 23.07.2026 14:34
Період кваліфікації:
23.07.2026 00:00 - 29.07.2026 13:29
Період завантаження договору:
04.08.2026 00:00 - 14.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴344 516.00 Поточний ремонт приміщень адмінбудівлі Зарічанської сільської ради за адресою: с.Заріччя, вул.Центральна, 9, Хустського району, Закарпатської області