-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень адмінбудівлі Зарічанської сільської ради за адресою: с.Заріччя, вул.Центральна, 9, Хустського району, Закарпатської області
Оголошено тендер
413 419.20
UAH
Номер:
5abc331511234d6d83f38c9d7075d2f2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-15-009672-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЗАРІЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04349538
-
Адреса:
90123, Україна, Закарпатська область, с.Заріччя, вул.Центральна, б/н
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ЗАРІЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04349538
-
Адреса:
90123, Україна, Закарпатська область, с.Заріччя, вул.Центральна, б/н
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
413 419.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт приміщень адмінбудівлі Зарічанської сільської ради за адресою: с.Заріччя, вул.Центральна, 9, Хустського району, Закарпатської області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
15.07.2026 15:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0180 - Інша діяльність у сфері державного управління
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗарічанська
Сума413 419.20 UAH