• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Реагенти для аналізатора Biossays 240 Plus:Набір для аналізу альбуміну; Набір для аналізу креатиніну (РAP); Набір для аналізу сечовини; Набір для аналізу холестерину ліпопротеїнів високої щільності (PPD); Набір для аналізу холестерину ліпопротеїнів низької щільності (САТ); Набір для аналізу загального холестерину (CHOD-PAP) ; Набір для аналізу тригліцеридів (GPO-PAP) ; Гемоглобін А1с(латекс); контрольні зразки гемоглобінуА1с

Торги не відбулися

140 537.38 UAH без ПДВ
Номер: f47c65ebe91e44bb903bdf4ab6d3f637
Внутрішній номер закупівлі: 29822859
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-15-007305-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУБЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"
Контактна особа: Оксана Чернікова +380536173165 lubnypmsd@gmail.com https://pmsdlubny.wixsite.com/klmc
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 140 537.38 UAH без ПДВ
Період уточнення: 15.07.2026 14:51 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 15.07.2026 14:51 - 23.07.2026 14:39
Аукціон: з 24.07.2026 12:36

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴140 537.38 Реагенти для аналізатора Biossays 240 Plus:Набір для аналізу альбуміну; Набір для аналізу креатиніну (РAP); Набір для аналізу сечовини; Набір для аналізу холестерину ліпопротеїнів високої щільності (PPD); Набір для аналізу холестерину ліпопротеїнів низької щільності (САТ); Набір для аналізу загального холестерину (CHOD-PAP) ; Набір для аналізу тригліцеридів (GPO-PAP) ; Гемоглобін А1с(латекс); контрольні зразки гемоглобінуА1с