-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реагенти для аналізатора Biossays 240 Plus:Набір для аналізу альбуміну; Набір для аналізу креатиніну (РAP); Набір для аналізу сечовини; Набір для аналізу холестерину ліпопротеїнів високої щільності (PPD); Набір для аналізу холестерину ліпопротеїнів низької щільності (САТ); Набір для аналізу загального холестерину (CHOD-PAP) ; Набір для аналізу тригліцеридів (GPO-PAP) ; Гемоглобін А1с(латекс); контрольні зразки гемоглобінуА1с
Оголошено тендер
150 375.00
UAH
Номер:
c4bb71b73f3a4bb088881aa388b35bc1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-15-008675-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУБЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38459524
-
Адреса:
37500, Україна, Полтавська область, м. Лубни, вул. Чорновола В'ячеслава, буд. 18-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУБЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38459524
-
Адреса:
37500, Україна, Полтавська область, м. Лубни, вул. Чорновола В'ячеслава, буд. 18-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
150 375.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реагенти для аналізатора Biossays 240 Plus:Набір для аналізу альбуміну; Набір для аналізу креатиніну (РAP); Набір для аналізу сечовини; Набір для аналізу холестерину ліпопротеїнів високої щільності (PPD); Набір для аналізу холестерину ліпопротеїнів низької щільності (САТ); Набір для аналізу загального холестерину (CHOD-PAP) ; Набір для аналізу тригліцеридів (GPO-PAP) ; Гемоглобін А1с(латекс); контрольні зразки гемоглобінуА1с
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Дата опублікування:
15.07.2026 14:33
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Набір реагентів для виявлення альбуміну
×
-
НК 024:2023:
59071 Альбумін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз
Кількість
5 пакунок
Період постачання
(не задано)
Набір реагентів для визначення креатиніну
×
-
НК 024:2023:
53251 Креатинін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз
Кількість
5 пакунок
Період постачання
(не задано)
Набір для аналізу сечовини (Uriase Kinetic)
×
-
НК 024:2023:
53587 Сечовина (Urea) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз
Кількість
5 пакунок
Період постачання
(не задано)
Набір для аналізу холестерину ліпопротеїнів високої щільності
×
-
НК 024:2023:
53391 Холестерин ліпопротеїнів високої щільності IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз
Кількість
5 пакунок
Період постачання
(не задано)
Набір для аналізу холестерину низької щільності (САТ)
×
-
НК 024:2023:
53395 Холестерин ліпопротеїнів низької щільності IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз
Кількість
5 пакунок
Період постачання
(не задано)
Набір для аналізу загального холестерину (СHOD-PAP)
×
-
НК 024:2023:
53359 Загальний холестерин IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз
Кількість
5 пакунок
Період постачання
(не задано)
Набір для аналізу тригліцеридів (GPO-PAP)
×
-
НК 024:2023:
53460 Тригліцериди IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз
Кількість
5 пакунок
Період постачання
(не задано)
Гемоглобін А1с(латекс)
×
-
НК 024:2023:
59090 Глікозильований гемоглобін (HbA1c) IVD (діагностика in vitro), набір, нефелометричний/ турбідиметричним аналіз
Кількість
2 пакунок
Період постачання
(не задано)
контрольні зразки гемоглобіну
×
-
НК 024:2023:
44435 Контрольний матеріал для визначення глікованого гемоглобіну (HbA1c), IVD (діагностика in vitro)
Кількість
1 пакунок
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума150 375.00 UAH