-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
26Т-510_42670000-3 Частини та приладдя до верстатів (Інструмент різальний)
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-007267-a
Торги не відбулися
287 172.23
UAH без ПДВ
Номер:
a8c682557ffe418b8b542cdf46977f62
Внутрішній номер закупівлі:
29822824
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-15-007267-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Денис ПИВОВАР +380675704510 denys.pyvovar@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
42670000-3 Частини та приладдя до верстатівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
287 172.23 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 14:50 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2026 14:50 - 23.07.2026 15:00
Аукціон:
з 24.07.2026 14:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴287 172.23 42670000-3 Частини та приладдя до верстатів (Інструмент різальний)