• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Інструмент різальний

Оголошено тендер

344 606.68 UAH
Номер: d64d6aae470d4e1f8e89958a2fc08c47
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-15-008482-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Очікувана вартість: 344 606.68 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Інструмент різальний
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатів
Дата опублікування: 15.07.2026 14:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума344 606.68 UAH