-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Канцелярські товари (Лот 1 - Канцелярські товари (НР ОСР); Лот 2 - Канцелярські товари (НР ТЕЦ))
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-005766-a
Торги не відбулися
144 075.00
UAH без ПДВ
Номер:
8cb06fddb8bd479d8fe19fc92243cba3
Внутрішній номер закупівлі:
29821325
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-15-005766-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Альона Насадюк +380671621506 a.kozhyna@naftogazteplo.com.ua http://www.naftogazteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
144 075.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 15:04 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2026 15:04 - 23.07.2026 10:00
Аукціон:
24.07.2026 13:02 - 24.07.2026 13:26
Період кваліфікації:
24.07.2026 13:26 - 04.08.2026 17:17
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴62 173.33 Лот 1 - Канцелярські товари (НР ОСР)
- Лот №2 ₴81 901.67 Лот 2 - Канцелярські товари (НР ТЕЦ)