• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Канцелярські товари (Лот 1 - Канцелярські товари (НР ОСР); Лот 2 - Канцелярські товари (НР ТЕЦ))

Оголошено тендер

172 890.00 UAH
Номер: fd2845fb35114f8eb11c5fd2aeb37a8b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-15-003847-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
Очікувана вартість: 172 890.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Канцелярські товари (Лот 1 - Канцелярські товари (НР ОСР); Лот 2 - Канцелярські товари (НР ТЕЦ))
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Дата опублікування: 15.07.2026 11:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума172 890.00 UAH