-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 14810000-2 Абразивні вироби (Поставка кругів відрізних для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-005545-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації
Завершена
30 736.67
UAH без ПДВ
Номер:
6fc117bf09be4945a0d8082812c1131e
Внутрішній номер закупівлі:
29821098
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-15-005545-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кизенко Юлія 380979702137 y.kyzenko@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
14810000-2 Абразивні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
30 736.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 13:50 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2026 13:50 - 23.07.2026 09:00
Аукціон:
24.07.2026 13:40 - 24.07.2026 14:03
Період кваліфікації:
24.07.2026 14:03 - 30.07.2026 10:34
Період завантаження договору:
05.08.2026 00:00 - 15.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴30 736.67 Поставка кругів відрізних для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»