-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 14810000-2 Абразивні вироби (Поставка кругів відрізних для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Оголошено тендер
36 884.00
UAH
Номер:
4b9b224c2ae0452ab0d32750886cde60
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-02-013274-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПрАТ "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, м.Вишгород, Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
36 884.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 код 14810000-2 Абразивні вироби (Поставка кругів відрізних для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Примітки:
№296-26 від 02.06.2026 Місцезнаходження Замовника: Україна, 07300, Київська обл., Вишгородський район, м.Вишгород Категорія Замовника: відповідно до п. 4 ч. 4 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
14810000-2 Абразивні вироби
Дата опублікування:
02.06.2026 15:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти підприємства
Сума36 884.00 UAH