• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Пеленальний столик для закладу дошкільної освіти № 348 Шевченківського району м. Києва для підготовки до нового 2026/2027 навчального року за кодом ДК 021:2015 33192000-2 Меблі медичного призначення

Усі документи тендерної пропозиції, які готуються учасником, повинні бути складені українською мовою. Уся інформація розміщується в електронній системі закупівель українською мовою, крім тих випадків коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, адреси мережі "інтернет", адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни). Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї), які надаються учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх перекладом на українську мову.

Торги не відбулися

9 066.00 UAH без ПДВ
Номер: c9e5e773d54e43f297c7619f602af00a
Внутрішній номер закупівлі: 29820675
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-15-005119-a   
Замовник: Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
Контактна особа: Доценко Любов Сергіївна 380444890248 docenko_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 9 066.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 15.07.2026 13:14 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 15.07.2026 13:14 - 23.07.2026 00:00
Аукціон: з 23.07.2026 12:23

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴9 066.00 Пеленальний столик для закладу дошкільної освіти № 348 Шевченківського району м. Києва для підготовки до нового 2026/2027 навчального року за кодом ДК 021:2015 33192000-2 Меблі медичного призначення