-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пеленальний столик для закладу дошкільної освіти № 348 Шевченківського району м. Києва для підготовки до нового 2026/2027 навчального року за кодом ДК 021:2015 33192000-2 Меблі медичного призначення
Оголошено тендер
10 880.00
UAH
Номер:
3e3bda510f31431e886b1ee3c7419777
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-15-006245-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37470086
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, вулиця Зоологічна, будинок 6-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37470086
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, вулиця Зоологічна, будинок 6-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
10 880.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пеленальний столик для закладу дошкільної освіти № 348 Шевченківського району м. Києва для підготовки до нового 2026/2027 навчального року за кодом ДК 021:2015 33192000-2 Меблі медичного призначення
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
15.07.2026 12:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума10 880.00 UAH