• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з управління побутовими відходами (перевезення, захоронення) за ДК 021:2015 - 90510000-5 «Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям»

Торги не відбулися

64 350.00 UAH без ПДВ
Номер: 8da1eadc82e543dea22641cb8f662c89
Внутрішній номер закупівлі: 29817385
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-15-001840-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" НОВОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ""
Контактна особа: Шумакова Наталя 380684057391 shirlikarnya@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 64 350.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 15.07.2026 10:28 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 15.07.2026 10:28 - 23.07.2026 00:00
Аукціон: з 23.07.2026 15:14

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴64 350.00 Послуги з управління побутовими відходами (перевезення, захоронення) за ДК 021:2015 - 90510000-5 «Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям»