-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з управління побутовими відходами (перевезення, захоронення) за ДК 021:2015 - 90510000-5 «Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям»
Оголошено тендер
77 220.00
UAH
Номер:
4887152b8cff4c3493825473348a72b8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-15-002292-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" НОВОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ""
×
-
Код ЄДРПОУ:
01280800
-
Адреса:
53003, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н, с.Новомайське, ВУЛИЦЯ ВИШНЕВА, БУДИНОК 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" НОВОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ""
×
-
Код ЄДРПОУ:
01280800
-
Адреса:
53003, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н, с.Новомайське, ВУЛИЦЯ ВИШНЕВА, БУДИНОК 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
77 220.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з управління побутовими відходами (перевезення, захоронення) за ДК 021:2015 - 90510000-5 «Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
15.07.2026 10:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти Новопільської територіальної громади
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяНовомайське
Сума38 808.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума38 412.00 UAH