-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Щебенево – піщана суміш С7 (фракція 0,05-40 мм)
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-001054-a
Завершена
433 333.33
UAH без ПДВ
Номер:
2f6cdfba85434c9385e44ffe41335c60
Внутрішній номер закупівлі:
29816608
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-15-001054-a
Замовник:
Управління земельних ресурсів благоустрою та житлово-комунального господарства Шпиківської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43942270
-
Адреса:
23614, Україна, Вінницька область, Шпиків, Вінницька обл., Тульчинський р-н, смт Шпиків, вул. Ліпіна, буд.4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ткач Алла Василівна +380433551145 ofice1979@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
433 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 09:47 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2026 09:47 - 23.07.2026 00:00
Аукціон:
з 23.07.2026 13:04
Період кваліфікації:
23.07.2026 00:00 - 24.07.2026 09:51
Період завантаження договору:
30.07.2026 00:00 - 09.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴433 333.33 Щебенево – піщана суміш С7 (фракція 0,05-40 мм)