-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щебенево – піщана суміш С7 (фракція 0,05-40 мм)
Оголошено тендер
520 000.00
UAH
Номер:
c0e684c332ab406faec66a1aa0b2623f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-15-000752-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління земельних ресурсів благоустрою та житлово-комунального господарства Шпиківської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43942270
-
Адреса:
23614, Україна, Вінницька область, Шпиків, Вінницька обл., Тульчинський р-н, смт Шпиків, вул. Ліпіна, буд.4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління земельних ресурсів благоустрою та житлово-комунального господарства Шпиківської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43942270
-
Адреса:
23614, Україна, Вінницька область, Шпиків, Вінницька обл., Тульчинський р-н, смт Шпиків, вул. Ліпіна, буд.4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
520 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Щебенево – піщана суміш С7 (фракція 0,05-40 мм)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
15.07.2026 09:08
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Щебенево – піщана суміш С7 (фракція 0,05-40 мм)
Кількість
670 тонна
Період постачання
до 31.08.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяШпиківська
Сума520 000.00 UAH