-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95 за ДК 021:2015: 09130000 Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-001055-a
Торги не відбулися
430 850.00
UAH без ПДВ
Номер:
7d2410b2674b4bbdbbe22185cd5254e5
Внутрішній номер закупівлі:
29816607
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-15-001055-a
Замовник:
Комунальне підприємтсво "Вишневе"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31780560
-
Адреса:
53742, Україна, Дніпропетровська область, с. Карпівка, Криворызький район, вул. Центральна, 97
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Підгайна +380672836987, +380973379478 kpkarpovka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
430 850.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 09:44 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2026 09:44 - 23.07.2026 00:00
Аукціон:
23.07.2026 12:39 - 23.07.2026 13:02
Період кваліфікації:
23.07.2026 13:02 - 27.07.2026 10:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴430 850.00 Бензин А-95 за ДК 021:2015: 09130000 Нафта і дистиляти