-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95 за ДК 021:2015: 09130000 Нафта і дистиляти
Оголошено тендер
517 020.00
UAH
Номер:
dd3e26d8f02644e797c41a77b947c436
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-14-014827-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємтсво "Вишневе"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31780560
-
Адреса:
53742, Україна, Дніпропетровська область, с. Карпівка, Криворызький район, вул. Центральна, 97
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємтсво "Вишневе"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31780560
-
Адреса:
53742, Україна, Дніпропетровська область, с. Карпівка, Криворызький район, вул. Центральна, 97
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
517 020.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А-95 за ДК 021:2015: 09130000 Нафта і дистиляти
Примітки:
Згідно наявної потреби у закупівлі. Місцезнаходження замовника - 53742, Україна, Дніпропетровська область обл., село Карпівка, вул. Центральна, 97. Категорія замовника - юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, зазначені у п.3 частини першої ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі"Вид закупівлі - відкриті торги з особливостями, визначених у п.1-3 частини першої ст.2 Закону . Пропозиції готуються українською мовою. Єдиним критерієм оцінки є ціна (питома вага критерію – 100%)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Спеціальні норми та інше:
000 Спеціальні норми та інше
Дата опублікування:
14.07.2026 21:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяКарпівка
Сума73 860.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7411 - Утримання та розвиток автотранспорту
Адміністративно-територіальна класифікаціяКарпівка
Сума443 160.00 UAH