-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вита пара UTP Сat.5Е 4PR CU (350МГц) PE Outdoor 305м Diala або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-000854-a
Відділ зв’язку та інформаційних систем, згідно до ПКМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
Торги не відбулися
29 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
dca6c49860914d3b9c180727e8af6bb2
Внутрішній номер закупівлі:
29816392
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-15-000854-a
Замовник:
військова частина 2197
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321831
-
Адреса:
67700, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Молчанова Ірина Василівна 380484960198 IZueva@dpsu.gov.ua https://dpsu.gov.ua/ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
29 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 09:32 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2026 09:32 - 23.07.2026 11:00
Аукціон:
з 24.07.2026 15:41
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴29 500.00 Вита пара UTP Сat.5Е 4PR CU (350МГц) PE Outdoor 305м Diala або еквівалент