-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вита пара UTP Сat.5Е 4PR CU (350МГц) PE Outdoor 305м Diala або еквівалент
Оголошено тендер
35 400.00
UAH
Номер:
8ff921c797aa4b20bd9d268ce96b6f8c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-15-001000-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
військова частина 2197
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321831
-
Адреса:
67700, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
військова частина 2197
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321831
-
Адреса:
67700, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
35 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вита пара UTP Сat.5Е 4PR CU (350МГц) PE Outdoor 305м Diala або еквівалент
Примітки:
Відділ зв’язку та інформаційних систем, згідно до ПКМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
15.07.2026 09:23
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
В зв’язку з отриманням незапланованих коштів, а саме – загальний фонд 540 000 грн. 00 коп. та нагальною потребою у зовнішньому кабелі кручена пара (бухта 305м), закупівля буде здійснюватися через електронну систему Прозорро. Закупівля даного кабелю планується для організації зв’язку, систем відеоспостереження на місцях розосередження особового складу управління прикордонного загону та на підрозділах охорони державного кордону.
-
Дата публікації:
15.07.2026 09:23
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Вита пара UTP Сat.5Е 4PR CU (350МГц) PE Outdoor 305м Diala або еквівалент
Кількість
6 бухта
Період постачання
до 15.11.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗФ (01)
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума35 400.00 UAH