-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з нанесення броньованої плівки на віконні отвори в приміщенні районної адміністрації по Вознесенівському району (відповідний код 45442000-7 Нанесення захисного покриття)
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-010244-a
Завершена
229 899.55
UAH без ПДВ
Номер:
98553095693c427b8f43a806b6682303
Внутрішній номер закупівлі:
29813131
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-010244-a
Замовник:
РАЙОННА АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПО ВОЗНЕСЕНІВСЬКОМУ РАЙОНУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573115
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, ВУЛИЦЯ СЄДОВА, будинок 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Коваленко Інна Петрівна 380975010950 inna.kovalenko@zp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та склінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
229 899.55 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях14 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з нанесення броньованої плівки на віконні отвори в приміщенні районної адміністрації по Вознесенівському району (відповідний код 45442000-7 Нанесення захисного покриття)
Кількість
209 метр квадратний
Період постачання
до 01.08.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Машин Микола Борисович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3301412236
-
Контактна особа:
Машин Микола Борисович 0688589293
-
Адреса:
69065, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вул. Гоголя, буд. 147, кв. 37
Ціна пропозиції
229 899.55 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.07.2026 16:06
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
59b90f1f25ea46559b2a44255f964931
Ідентифікатор договору:
UA-2026-07-14-010244-a-a1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Машин Микола Борисович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3301412236
-
Адреса:
69065, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вул. Гоголя, буд. 147, кв. 37
Номер договору:
97
Сума договору:
229 899.55 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
14.07.2026 00:00
Статус:
Підписаний