-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з нанесення броньованої плівки на віконні отвори в приміщенні районної адміністрації по Вознесенівському району (відповідний код 45442000-7 Нанесення захисного покриття)
Оголошено тендер
275 879.46
UAH
Номер:
c67a3f2b6cb44bb2810569c7573de7f1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-14-009598-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
РАЙОННА АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПО ВОЗНЕСЕНІВСЬКОМУ РАЙОНУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573115
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, ВУЛИЦЯ СЄДОВА, будинок 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
РАЙОННА АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПО ВОЗНЕСЕНІВСЬКОМУ РАЙОНУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573115
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, ВУЛИЦЯ СЄДОВА, будинок 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
275 879.46 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з нанесення броньованої плівки на віконні отвори в приміщенні районної адміністрації по Вознесенівському району (відповідний код 45442000-7 Нанесення захисного покриття)
Примітки:
Протокол № 184 від 14.07.2026, закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та скління
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
14.07.2026 14:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
Адміністративно-територіальна класифікаціяВознесенівський
Сума275 879.46 UAH