• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

"Реконструкція КНС на території очисних споруд, розташованих за адресою: Одеська обл., Одеський район, Таїровська територіальна громада, смт. Таїрове, вулиця Набережна, б.16. Коригування"

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова. Допускається подання документів у складі тендерної пропозиції іншою ніж українська мова з обов’язковим наданням перекладу таких документів на українську мову. Переклад документів повинен бути завірений, організацією, яка здійснювала переклад або самостійно учасником. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Відповідальність за достовірність перекладу несе учасник. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень тощо. Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "Тендерна документація" та «Додатків до тендерної документації», що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону; застосовані критерії оцінки - ціна (питома вага критерію «Ціна» - 100%).

Торги не відбулися

57 319 857.33 UAH без ПДВ
Номер: 0e07e15f8d694c438b0a3e0cd16220a5
Внутрішній номер закупівлі: 29813070
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-14-010178-a   
Замовник: ТАЇРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Дарія Сергіївна Катеренчук +380487930409 tairove.rada@gmail.com https://tairovska-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 57 319 857.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.07.2026 16:03 - 31.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.07.2026 16:03 - 03.08.2026 00:00
Аукціон: з 03.08.2026 14:20

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴57 319 857.33 "Реконструкція КНС на території очисних споруд, розташованих за адресою: Одеська обл., Одеський район, Таїровська територіальна громада, смт. Таїрове, вулиця Набережна, б.16. Коригування"