-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
"Реконструкція КНС на території очисних споруд, розташованих за адресою: Одеська обл., Одеський район, Таїровська територіальна громада, смт. Таїрове, вулиця Набережна, б.16. Коригування"
Оголошено тендер
68 783 828.80
UAH
Номер:
18431323df0f4aa8bdbd6bb5a09733a1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-14-011759-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТАЇРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05582159
-
Адреса:
65496, Україна, Одеська область, Одеський р-н., селище Таїрове,, вул. Перемоги, буд. 27
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ТАЇРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05582159
-
Адреса:
65496, Україна, Одеська область, Одеський р-н., селище Таїрове,, вул. Перемоги, буд. 27
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
68 783 828.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
"Реконструкція КНС на території очисних споруд, розташованих за адресою: Одеська обл., Одеський район, Таїровська територіальна громада, смт. Таїрове, вулиця Набережна, б.16. Коригування"
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 Реконструкція
КЕКВ:
3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування:
14.07.2026 15:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6091 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі житлово-комунального господарства
Адміністративно-територіальна класифікаціяТаїровська
Сума68 783 828.80 UAH
Проєкт DREAM
ID проєкту DREAM:
061025-0DA6FEA6
Назва проєкту:
Реконструкція КНС на території очисних споруд, розташованих за адресою: Одеська обл., Одеський район, Таїровська територіальна громада, смт. Таїрове, вулиця Набережна, б.16
Посилання на проєкт:
https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-061025-0DA6FEA6