• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги (абонентське обслуговування) з доступу до комп‘ютерної програми (LIGA360 PREMIUM – 12 робочих місць) на 12 календарних місяців

Завершена

485 233.33 UAH без ПДВ
Номер: 1c06c17d3f984f7f94d730161b5bd427
Внутрішній номер закупівлі: 29812605
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-14-009704-a   
Замовник: Державна організація "Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій"
Контактна особа: Пятаєва Олександра Олексіївна +380444940588 oleksandra.piataieva@nipo.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 485 233.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.07.2026 15:48 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.07.2026 15:48 - 22.07.2026 15:43
Аукціон: з 23.07.2026 14:45
Період кваліфікації: 22.07.2026 15:43 - 28.07.2026 10:33
Період завантаження договору: 03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴485 233.33 Послуги (абонентське обслуговування) з доступу до комп‘ютерної програми (LIGA360 PREMIUM – 12 робочих місць) на 12 календарних місяців