• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги (абонентське обслуговування) з доступу до комп‘ютерної програми (LIGA360 PREMIUM – 12 робочих місць) на 12 календарних місяців

Оголошено тендер

582 280.00 UAH
Номер: eef944d21dd54f2682af8ab622407ffd
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-14-011260-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державна організація "Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій"
Замовник: Державна організація "Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій"
Очікувана вартість: 582 280.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги (абонентське обслуговування) з доступу до комп‘ютерної програми (LIGA360 PREMIUM – 12 робочих місць) на 12 календарних місяців
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами даних
Дата опублікування: 14.07.2026 15:30
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги (абонентське обслуговування) з доступу до комп‘ютерної програми (LIGA360 PREMIUM – 12 робочих місць) на 12 календарних місяців
Код ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами даних
Кількість 1 послуга
Період постачання до 01.08.2027

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписНадходження від зборів за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності
Сума582 280.00 UAH